top of page

Merhaba, ben Can Davarcı. Dijital Pazarlama Danışmanı olarak, işletmenizin dijital dünyada başarıya ulaşması için uzmanlıkla rehberlik ediyorum. Sizin için özel olarak oluşturduğum stratejilerle, işinize dijital pazarlamayı entegre ediyor, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor ve satışlarınızı arttırmanıza katkı sağlıyorum.

İşletmenizin Dijital Pazarlama Danışmanı

Çeşitli sektörlere özel dijital pazarlama, reklam yönetimi, SEO stratejileri ve web tasarımı gibi özelleştirilmiş çözümler sunarak işinizi çevrimiçi platformlarda büyütmek için yanınızdayım. Dijital başarıyı birlikte inşa edelim.

Çözümlerim

Google Ads ile çevrimiçi görünürlüğünü arttırmak ve bilgi edinmek için İncele

Google Ads

Web siteni arama motorlarında yükseltmek ve bilgi edinmek için İncele

SEO

Kurumsal kimliğini müşterilerine yansıtmak ve bilgi edinmek için İncele

Web Tasarım

Sosyal Medya Yönetimi ile potansiyel müşterilerine ulaşmak ve bilgi edinmek için İncele

Sosyal Medya

gelişim akademi dijital pazarlama desteği
international kids concepts dijital pazarlama desteği
metinev dijital pazarlama desteği
servisdestek dijital pazarlama desteği
bien otomasyon dijital pazarlama desteği
key kepenk dijital pazarlama desteği

Dijital Pazarlama Hizmetleri alanında birçok marka ve işletmeyle çalıştım. Başarılı projelerin ardında müşteri memnuniyeti hep önceliğim oldu. İşte bazı ulusal ve global çapta referanslarım:

Referanslarım

ıkc turkey

Onur Akdülger

IKC Turkey

Türkiye pazarında henüz yeni olmamıza rağmen harikalara imza attık. Müşteriler ile dijital iletişimimizde büyük rol oynayan ve bizleri doğru yönlendiren bu ekibe en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

gelişim akademi kurucusu

Ahmet Ballı

Gelişim Akademi

Başarılı bir hikaye doğru yerde ve doğru zamanda başlar. Bu ekip doğru kitleye ulaşmak konusunda gerçekten başarılı, dijitalde var olmanın bu kadar fark yaratacağını tahmin edemezdik.

metin ev sahibi

Metin Tamer

Metin Ev

Can Davarcı ekibi ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmenin derin mutluluğunu yaşıyoruz. Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde en efektif şekilde dijitaldeyiz. Başarılarınızın hız kesmeden devamını diliyorum.

Geribildirimler

İlgilendiğin Alan

+90 554 947 80 18

info@candavarci.com

Toros Mah. 78143 Sk. No 4/A, 328X Çukurova/Adana

Bağlantıda kalalım! Sosyal medya güncellemeleri, dijital pazarlama ipuçları ve en son trendlerle ilgili bilgileri kaçırmamak için beni takip edin. 

İletişimde Kalalım

bottom of page